O nas

Grupa producentów warzyw DAUKUS w Kołaczkowie została założona w 2010 roku przez 5 producentów warzyw z terenu powiatu nakielskiego. Na dzień dzisiejszy jesteśmy jedną z większych obszarowo grup producentów w naszym regionie. Dysponujemy areałem ok. 450 ha. Mimo, iż spółka działa dopiero od 3 lat, praktyka rolnicza jej członków sięga wielu lat wstecz. Okres ten pozwolił na zdobycie cennych doświadczeń w produkcji rolniczej.

Naszymi celami są: działania w celu uzyskania kolejnych certyfikatów jakości, poszerzanie bazy kontrahentów, zwiększenie sprzedaży do sieci detalicznych, hurtowych i supermarketów.

Możliwości produkcyjne Grupy wynoszą około 10 000 ton, w których skład wchodzą: marchew, seler, pietruszka, cebula, burak ćwikłowy, brokuł, kapusta pekińska, por i inne. Dysponujemy bazą magazynową o powierzchni 1000 m2 i jesteśmy w trakcie budowy chłodni wraz z sortownią o powierzchni 4200 m2.

Nasza Grupa odpowiada za cały cykl od produkcji przez przechowywanie, sortowanie, pakowanie po dostawy do klientów. Sadzonki i nasiona pozyskujemy tylko z renomowanych firm z gwarancją jakości. Wysoka jakość stosowanych pestycydów jak również nawozów mineralnych sprawia, że w naszych produktach nie występują substancje szkodliwe dla zdrowia ludzkiego, wręcz przeciwnie przez zapewnienie im idealnych warunków przechowalniczych nigdy nie tracą na jakości, a przede wszystkim zachowują cenne witaminy przez cały sezon.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY